Detail nabídky3311/17 / Referent/ka zákaznického servisu s angličtinou

Lokalita:

okr. Karviná

Pro našeho významného klienta, kterým je expandující výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici referenta/ky zákaznického servisu s využitím anglického jazyka. Společnost působí na trhu již více než 20 let a specializuje se jak na domácí, tak i zahraniční trh.

Náplň práce:

Každodenní mluvená i písemná komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
Příprava a kontrola podkladů pro smlouvy (kalkulace, nabídkový dopis, objednávka)
Úzká spolupráce a komunikace napříč celou společností
Evidence a kontrola zakázek v IS

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání
Aktivní znalost anglického jazyka (min. B2)
Pokročilá znalost MS Office
Výborné komunikační dovednosti
Smysl pro týmovou práci
Rychlost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

Dovolená navíc
Kvartální odměny
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na finanční poradenství
Příspěvek na stravování aj.

Kontakty:

Petra Lazecká, 597 479 237, plazecka@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.