Detail nabídky3307/17 / Vedoucí projekční skupiny

Lokalita:

Okres Nový Jičín

Pro našeho klienta - velkou zahraniční společnost zabývající se výrobou dílů pro automobilový průmysl v současné době hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Vedoucí projekční skupiny.

Náplň práce:

Zodpovědnost za vedení a výsledky týmu. Zajištění dalšího vzdělávání a pravidelné hodnocení členů týmu. Příprava rozpočtů pro skupinu. Podpora při kalkulacích nových obchodních příležitostí. Operativní řešení požadavků zákazníka. Řízení procesních problémů s interními i externími zákazníky. Účast na auditech. Kontrola patentových řešení v konstrukčních návrzích. Zodpovědnost za dodržování interních procesů.

Požadujeme:

Minimálně 5 let praxe v automobilovém průmyslu v oblasti konstrukce. Komunikativní znalost NJ nebo AJ. Znalost konstrukčního programu CATIA. Zkušenost s vedením týmu. Technické myšlení. Skvělé organizační schopnosti. Výborné prezentační a komunikační dovednosti. Schopnost vyjednávat. Silný pro-zákaznický cit.

Nabízíme:

Částečně pružná pracovní doba. 25 dnů dovolené. Příspěvek na dopravu. Příspěvek na jazykové a jiné odborné vzdělávání. Příspěvek na penzijní připojištění. Další benefity.

Kontakty:

Barbora Tabášková, 597479237, btabaskova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.