Detail nabídky3257/17 / Seřizovač vstřikolisu

Lokalita:

okres Vsetín

Pro našeho významného klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty/ky na pracovní pozici Seřizovače pro automobilový průmysl.

Náplň práce:

Zajištění rozjezdu a fungování výroby na daném lisu
Výměna forem, seřizování a nastavení parametrů stroje
Dodržování výrobních technologií a postupů
Zodpovědnost za kvalitu výlisků
Stabilizace procesních parametrů, analýza vad a následné řešení případných problémů
Spolupráce s technickým oddělením a oddělením údržby

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
Min. 2 leté zkušenosti na pozici seřizovače vstřikolisu
Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Proaktivní přístup a technické myšlení
Pečlivost a preciznost

Nabízíme:

Zázemí stabilní výrobní společnosti
Stravenky
Prémie
5 týdnů dovolené
Příspěvek na dopravu

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz

Souhlasím s uchováváním, správou a zpracováním mých osobních údajů dle aktuální platné legislativy o ochraně osobních údajů.